To Świeże jest, człowieku

27 Październik 2021 rok, godzina 08:53

To Świeże jest, człowieku – przekonuje Piotr Stramowski w klipie, którym zainaugurowaliśmy kampanię wizerunkową piw z grupy Manufaktura, warzonych w Browarze Tenczynek. Kampania dotyczy największych przebojów Manufaktury – piwa Świeżego, Marakuja, Pils, Double IPA. W reklamach internetowych obecne będzie również piwo BUH.

Nowy ambasador browaru Tenczynek!

Piotr Stramowski został ambasadorem browaru Tenczynek i w klipie otwierającym kampanię wizerunkową warzonych tam piw z grupy Manufaktura zupełnie zmienił swój wizerunek. Z hasłem „To Świeże jest, człowieku” na ustach zaprzeczył nawet prawom grawitacji. Dzięki kreacjom takim jak ta Tenczynek kojarzy się z nową jakością w świecie polskiej reklamy.


Cztery, a nawet pięć – bowiem w przekazach internetowych do Świeżego, Marakui, Pilsa i Double IPA dołączy jeszcze BUH – to okręty flagowe browaru Tenczynek. Każde inne, niepowtarzalne w smaku, nie do porównania z żadnym innym na polskim rynku. Świeże to piwo niefiltrowane i niepasteryzowane o pełnym smaku z wyczuwalną łagodną goryczką. Jedyne na rynku o krótkim, bo zaledwie dwutygodniowym terminie przydatności do spożycia, teraz dostępne będzie również w szklanych butelkach o pojemności 0,5 litra. Marakuja jest lekkim lagerem z wyczuwalną w smaku nutą tropikalnego owocu równoważoną chmielową goryczką. Warzony w naszym browarze Pils to klasyk w niemieckim stylu. Lekki, klarowny z lekką goryczką i słodowym posmakiem. Double IPA zaś jest bardzo intensywne w smaku, jak przystało na trunek w style American India Ale Pale. Tym razem jest ostrą gorycz łagodzi słodowy posmak.
Na koniec największy hit, a dla wielu znak rozpoznawczy browaru Tenczynek – słowem BUH. Jasne piwo z konopnym finiszem zdobyło serca naszych klientów i dopisało nowy rozdział do piwnej rewolucji, jaką obserwujemy dziś w Polsce.


Cztery piwa, wiele doznań, wiele historii, które można z nimi przeżyć. Patrząc na Piotra Stramowskiego w kampanii wizerunkowej naszego browaru od pierwszej chwili wierzymy, że to możliwe. To przecież wyjątkowy aktor, który wciąż stawia sobie nowe wyzwania. Szeroką popularność dały mu filmy Patryka Vegi, ale równocześnie nie opuszczał scen teatralnych, występując m.in. w wymagających szczególnej wrażliwości i oddania spektaklach jednej z najważniejszych polskich reżyserek teatralnych, Mai Kleczewskiej. Idzie śladem wybitnych kolegów po fachu – m.in. Janusza Gajosa i Bogusława Lindy – a także światowych gwiazd w rodzaju Pierce’a Brosnana, Madsa Mikkelsena, Bruce’a Willisa. Robi to jednak całkowicie po swojemu, nikogo nie powielając. I za nic ma powszechnie obowiązujące prawo, choćby to dotyczące grawitacji…

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat