Nie wstydź się

Marakuja

Orzeźwia, odpręża, smakuje. Nie wstydź się. Spróbuj.

Zamów online

Nie wstydź się.
Pogadaj.

Nie będziemy ściemniać - z Iggym miło pogadać. Ale jeśli na co dzień nie możesz pogadać z Iggym, tak jak my, to przynajmniej możesz napić się piwa, które będzie smakować Ci tak, jak jemu. Nie ma czego się wstydzić. Wystarczy spróbować.

Iggy Pop

Iggy Pop
Iggy się nie wstydzi. Iggy po prostu próbuje. Idź jego śladem.

Nie wstydź się.
Posłuchaj

Passenger

Marakuja

Wycisnęliśmy to, co najlepsze z piwa i dodaliśmy do niego marakuję. No i mamy - pyszny, lekki lager o owocowym, orzeźwiającym smaku. Potrzebujesz więcej konkretów? Pierwszy łyk przynosi wyraźne uderzenie marakui. Lekka, ale niezbyt zalegająca słodycz ustępuje na finiszu delikatnej chmielowej goryczce, ujawniając prawdziwie piwny profil. Marakuja jest niefiltrowana i pasteryzowana. Jej orzeźwiający charakter sprawia, że świetnie ugasi pragnienie w ciepłe dni. I wcale nie jest słaba. Ma 5,5 % objętości alkoholu.

Zamów online

A butelkę 0,33 ml dostaniesz wyłącznie w ŻABKA od 31.03.

Nie wstydź się. Zobacz

Black and proud

Black and proud

Można przekraczać granice? Można. Urodziła się w Nigerii, jest Szwedką, mieszka w Polsce. To trzeba zobaczyć.

Żyć po swojemu

Żyć po swojemu

Gdyby wszyscy żyli tak samo, wszyscy bylibyśmy tacy sami. Ale po co? Można żyć z pracy rąk i być z tego dumnym? Można.

Bez obciachu

Bez obciachu

Głos serca może być dla Ciebie najważniejszy. I smak. To kompasy, dzięki którym wiesz, co tu robisz. Można niczego się nie wstydzić? Można.

Bez kompromisów

Bez kompromisów

Idziesz swoją drogą. Czasem tam, gdzie Cię oczy poniosą. Nie trzeba tłumaczyć się ze swoich wyborów. Można żyć w zgodzie ze sobą? Można.

Prev
Next
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. Możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w dowolnym momencie, a także dowiedzieć się więcej na ich temat